Když jsem byla po rozpadu manželství a nevydařeném následném vztahu, byla jsem na tom psychicky velmi špatně, nic mě netěšilo, nic se mi nedařilo a nechtělo se mi vůbec přemýšlet o budoucnosti ani žít v přítomnosti. Obrátila jsem se tedy na Radku ohledně problému v partnerství, jak si udržet partnera, jak najít toho správného. Měla jsem tehdy pocit, že to jediné mě trápí.

Už první setkání mě doslova odrazilo ode dna, ale také se ukázalo, že partnerství není můj jediný problém. Bála jsem se přijímat štěstí, nevěřila jsem v sama sebe. S každým dalším sezením jsem doslova „rostla“ a těšila se vždy na další sezení. Radce jsem od začátku důvěřovala, neměla jsem žádné zábrany se otevřít.

To nejdůležitější, co mi Radka na našich sezeních předala, bylo poznání vlastní hodnoty a dodání odvahy plnit si sny. A také ještě jedna věc – já jsem člověk, který má tendenci neustále a vše plánovat a díky Radce jsem se naučila nechávat některým věcem volný průběh, jak se říká netlačit na pilu.

Když to shrnu, začala jsem díky Radce a uvědomění si sama sebe žít nový život. Ještě mě toho hodně čeká, ale už se nebojím a přijímám to jako výzvy…:-)

 

Bára H., České Budějovice, http://demolink.org