Reference

Chcem veľmi pekne poďakovať Radke za veľmi profesionálny prístup na sedeniach hypnoterapie.  Jej individuálny prístup ku každému klientovi  ma uistil, že som v tích najlepších rukách.

S Radkou som absolvoval niekoľko sedení, osobne aj cez Skype. Vždy bola výborne pripravená a hypnózu mi urobila vždy na mieru!

Po prvom sedení som mal svoj problém vyriešený. Som diabetik a v poslednom období som mal problém merať si hladinu cukru v krvi. Zvuk, ktorý vydávalo  meracie pero ma natoľko paralyzovalo, že som nebol schopný si odmerať hladinu cukru.

Tento problém je vyriešený a preto chcem doporučiť Radku každému klientovi, ktorý má akýkoľvek strach, fobiu alebo  iný problém.

Radka je človek, ktorému dôverujem na 100 % a vždy keď budem mať v budúcnosti problém, strach, alebo fobiu je to práve ona na koho sa s radosťou obrátim a viem, že problém vždy vyriešime.

Veľká vďaka Radka, a prajem veľa spokojných klientov!

 

 

 

 

Peter B., General Manager, P&T Group International, Irsko,
Ráda bych se podělila s ostatními o mé zážitky s pí. R.Koubovou. Pí. Radka je velmi příjemná a sympatická. Když jsem s ní mluvila , měla jsem pocit, jako kdybychom se znaly déle. Byla jsem u pí. Radky na hypnóze. Měla jsem z toho obavy a zároveň jsem se těšila. Byl to hezký a vzrušující zážitek. Člověk má pocit , že to trvá chvíli , ale po skončení jsem zjistila, že to trvalo přes hodinu. Bála jsem se, že se dozvím něco zlého, nebo že naopak se nebude dít nic. Přicházelo to samo, ani nevím jak.Byla jsem tak uvolněná , že jsem se párkrát musela přesvědčit, zda mám ruce, protože jsem o nich vůbec nevěděla. 🙂
Nejvíc pro mě bylo překvapivé to, že ačkoliv manžel ani děti nevěděli co jsem viděla, začaly se kolem nás dít neuvěřitelné věci. (znamení, obrázky, slova...),  které jsem v hypnóze viděla nebo které byly přesnou reakcí na to co jsem viděla a prožila v hypnóze.
Tímto pí .Radce moc děkuji za profesionální i lidský přístup a přeji jí vše dobré. Vřele ji doporučuji!
Zuzana J., zdravotnictví, České Budějovice,

Paní Radku Koubovou jsem vyhledala kvůli fóbii z hadů, ještěrek a všeho tomu podobnému. S tímto problémem jsem žila desetiletí, ale letos mne čekala cesta do Maroka, kde se s plazy při návštěvě trhů setkáte.

Chtěla jsem si dovolenou užít bez stresu, tak jsem se rozhodla vyhledat pomoc u paní Radky. Vlastně jsem byla zoufalá, vůbec si nevěla rady a netušila, jak bez infarktu tuto dovolenou přežiji. ☹

Celá léta jsem nesnesla ani pohled na obrázek nebo fotografii s plazy (dcery mi je musely z časopisů vystřihovat), natož pohled na plazícího se hada v televizi. To jsem okamžitě hystericky přepínala kanál.

Ráda sleduji cestopisné filmy, ale při každém filmu z deštných pralesů nebo Sahary už jsem byla ve střehu, nepříjemné pocity, zrychlený tep, prostě stres.

A co teprve marocké trhy, kde jsou hadi „volně ložení“ na koberečku vedle zaříkávače?!

Paní Radka ve mně hned od prvního setkání vzbuzovala důvěru a zájem člověku pomoci. Ukázala mi cestu a techniky, kterými mohu svůj mozek „ošálit“ a zvládat situace výše popsané. Vlévala do mne elán a sebevědomí. Samozřejmě i já musela přiložit ruku k dílu a plnila poctivě domácí úkoly. Někdy mne to stálo nějaké to přemáhání, ale výsledek stojí za to.

Na prvním setkání s paní Radkou bych nevěřila, že stačí pouhá 3 sezení na to, abych nejen snesla pohled na hada aj. na obrazovce, ale sledovala kobry a písečné zmije v reálu.

Dovolenou v Maroku jsem si užila bez stresu a strachu z hadů. Několikrát jsem procházela kolem nich, dokonce jsem si je fotila.

A za to všechno vděčím paní Radce!!!! Je to profesionál, ale její přístup je velmi lidský.

Sonja A., Gmünd,

Radku jsem vyhledala v první řadě kvůli její přednášce na téma „komunikace“ kde mě velice zaujala svým projevem a zmínila se, že provádí hypnózu. Jelikož ráda poznávám nové věci a hlavně sama sebe, ihned jsem věděla, že se musíme potkat na soukromé hodině. Radce jsem zavolala a domluvily jsme si termín. Při hypnóze, která trvala okolo 2 hodin jsem se dozvěděla, kde přesně  vznikly moje problémy, se kterými jsem za Radkou přišla. Ne jen hypnóza mi ale pomohla, největší zásluhu má Radka samotná. Její pozitivita, rady a jednoduché návody, jak si do života přivolat například partnera zafungovaly nečekaně rychle. Radce za všechno moc děkuji, díky ní jsem teď opravdu šťastná.

Martina

 

Martina H., Jižní Čechy, účetní