Radko, chci Vám poděkovat nejlépe, jak umím a přemýšlím, jaká slova zvolit, abych nepsala klišé. Zkusím tedy napsat jen to, co cítím.

NÁHODNÉ setkání s Vámi byl pro mě velký zlom, a zároveň obrovský dárek. Když jsem za Vámi před 4 měsíci přijela, okamžitě jsem Vám důvěřovala. Regrese, kterou jste mě provedla, byl můj velice cenný zážitek. Oslovil mě Váš projekt SEBEVĚDOMÉ JÁ, díky němuž a díky Vám jsem následně převedla do „akce“ to, o čem jsem do té doby pouze před spaním přemýšlela. A tak konečně začala moje skutečná transformace, kterou jsem do té doby opravdu pouze, ovšem neustále plánovala

Chci říci Vám i ostatním lidem: jste úžasný člověk – empatická, milá, chytrá, vzdělaná a sebevědomá žena, navíc odbornice ve své profesi. Dokážete pochopit a nesoudit a jste prostě moc fajn. Jako veledůležitou vnímám Vaši osobní podporu, kterou umíte věnovat s lehkostí a přirozeností, a kterou pro sebe všichni potřebujeme a v určitých etapách života se bez ní neobejdeme.

Váš projekt má smysl, je propracovaný, klade důraz na důležité změny v oblasti našich nezdravých zakořeněných vzorců a vede jednotlivce k uvědomění si opravdové ceny sebe sama. Díky Vaší práci mám jistotu, že mám svůj život pouze ve svých rukách.

Mockrát Vám za vše děkuji.

Lenka R., Lektor